KONST / Litografier / Serigrafi 11536399
nr 1153 6399
Serigrafi
Richard Ryan (f. 1974), Sverige. Signerad och numrerad 1/10. 48x34 cm
Kondition: löst blad
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 december 2017
kl 19:29:26
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)